| RauL8229 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un Apple watch. Dar am o intrebare... am vazut pe un site ca scrie asa langa numele produsului: MJ3T2HC/A

Ce inseamna asta? Si de ce ar fi pe unele siteuri mai ieftin acelas model de Apple watch si pe alte siteuri mai scump cu 200-300 de lei?

Funda!

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

1. Banuiesc ca e seria lui
2. Fiecare site isi baga comisionul lui de exemplu eu am vazut pe siteul eMAG o bicicleta care era de la hervis sports era 1500 iar pe siteul hervis sports era 1400 deci fiecare cu comisionul lui.

3 răspunsuri:
| RauL8229 explică:

Deci n-ar fi o diferenta intre acelasi model care n-are codu ala si cel care are nu?

| IseeVoices a răspuns (pentru RauL8229):

Banuiesc ca nu, fiecare detinator de site alege sa treaca mai multe / putine informatii despre acel produs.

| RauL8229 explică (pentru IseeVoices):

Ok. Multumesc frumos happy