| Vlad_Bogdan_2001 a întrebat:

Bună TPU, aș vrea să îmi cumpăr un telefon nou, dar mă interesează să se audă foarte bine, gen să se audă foarte tare muzica, nu în căști. Acum am un iPhone 6 dar ca sunet nu e cine știe ce deci ce Smartphone se aude cel mai tare de pe piață? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

IHunt X300 Elite
HTC 10 Evo

Incearca sa iei HTC sau ceva mai ales. Ca alea au sunet bun.

| M7Seven a răspuns:

Salut, eu folosesc Iphone 7 si mi se pare ca se aude destul de tare fata de restul telefoanelor pentru ca reda suntetul in ambele difuzoare( cel de sus si cele de jos )Acelasi lucru face si Samsung galaxy s7, doar ca la acesta trebuie sa il configurezi tu din stetarile telefonului.Mie mi se pare ca aceste 2 modele chiar se aud puternic si destul de clar ( nu stiu ce sa zic de I8 si S8 nu am avut ocazia sa le testez inca ), dar ai putea sa mergi intr-o reprezentata unde gasesti multe modele si poti sa faci testul dorit, alegi ce ti se pare ca se aude mai bine