| 5IrOK a întrebat:

As vrea sa imi fac un post de radio online am incercat chestia cu shoutcast dnas si dsp am vazut la videotutorial dar nu a mers
Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| GamEOfF a răspuns:

Daca nu ti-a mers ala insemna ca nai pcu bun si n-ai ce face ca ala daca nu-ti merge pcu tau e pff atunci!

| 5IrOK explică (pentru GamEOfF):

Frate tin sa te anunt ca am o placa de baza gygabite ga-87a-ud3 cu un procesor amd phenom2 xp 3. 0ghz 4 gb ram(2x2gb) si un hdd wd 5200 rot/min sata 2 500 de gb si o placa video amd radeon hd 5600