| carinutza25dragutza a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa stiu care marca de laptopuri esta mai buna dintre:
SONY VAIO sau TOSHIBA?

Am vazut laptopuri bune de la ambele marci, dar nu ma pot decide...

Funda daca imi care si de ce este mai bun

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
12 răspunsuri:
| Batgirl a răspuns:

Dupa parerea mea zic ca Toshiba...

| al3xander a răspuns:

Sony vayo sunt mai bune. nu stiu ce sa zic de Toshiba, sunt si ele bune dar nu le intrec pe cele de la Sony.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te pe toshiba.Pe termen lung e cea mai buna alegere, pentru ca are si placa video mai buna. Rami pana in 4 giga, procesor rapid si de generatie noua. Bafta in noua achizitie. PS Toshiba sunt super cunoscuti pentru laptopuri, si oricum, poate te descurci cu bateria 2 ore. Daca vrei autonomie, ia ceva cu placa video integrata, si vei putea avea si 4-5 ore de autonomie. Dar jocuri...ioc. 7600 e superb pentru jocuri.Chiar si jocuri mai noi.
Bafta in achizitie!

Răspuns utilizator avertizat
| Pufosibila a răspuns:

Amandoua sunt bunewinking pur si simplu alege una, big grin

| BikerZone a răspuns:

Frate,ia-ti HP, iti recomand, nu o sa regreti.

| Nimeodododo a răspuns:

Iti recomand Sony vaio, il am si eu de 1 an ...si sunt extrem de multumita de el.