| Angelic13 a întrebat:

As dori sa stiu care sunt cele mai bune laptopuri ale anului. Am de gand sa imi cumpar unul, dar nu ma pot decide intre sony vaio, dell si hp.
Deci ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| AstaMicu a răspuns:

laughing
Cele mai bune laptopuri au fost si vor fi Apple!
Iti sugerez Apple!
Desigur costa mai mult dar in acelasi timp esti satisfacut!
Numai bine!

| CrazySunshine a răspuns:

Http://www.gadgetzone.ro/......win-7_6443 e bun Sony vaio chiar e super dar si Dell e ft bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony vaio am 2 cu procesor Intel core 5 si Intel core 3 foarte bune ma rog le-am luatde mai mult timp ca atunci erau mai ieftine big grin

| BiScUiThEeEeeEeEE a răspuns:

Buna! Eu iti recomand Sony vaio.Am si eu de 3 ani si nu am avut nici o problema cu el. Uite niste detalii despre el:
http://www.sigmanet.ro/Sony-Vaio-VPC-EB4L1E-White--id49620

Bafta!:*