| Ancutica988888 a întrebat:

Buna TPU.
As vrea sa stiu daca a incercat cineva sa introduca stik-ul de la Digi in tableta serioux s800 si daca merge.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Tabletele fara 3g pot fi conectate la internet doar wireless, in zonele in care ai semnal wireless.
Tabletele 3g pot fi conectate si prin internet mobil, dar nu bagi tot stickul, scoti cartela SIM din stick si o bagi in tableta.
In concluzie cu stickul cu totul sigur nu merge, doar cu SIM din stick merge doar daca e 3G.
Bafta

| IonutFCSB97 a răspuns (pentru CataC):

Nu este adevarat!
Eu am tableta Serioux GoTab S800 si am conectat stick de la rds prin cablu usb la tableta si merge!