| DorinKta a întrebat:

as vrea sa stiu daca e bun un laptop cu urmatorul tip de procesor
Tip procesor:Intel® Pentium® Dual Core
Model procesor:2020M
Tehnologie procesor:22 nm
Frecventa procesor:2400 MHz
Cache:2048 KB
Producator procesor:Intel

si cu placa video :
Tip memorie videobig grinedicata
Capacitate memorie video:2048 MB
Producator chipset video:NVIDIA
Seria:GeForceModel:710M.dau funda celei mai explicite pareri big grin

Răspuns Câştigător
| Zerathull a răspuns:

Nu sunt cele mai bune componete pentru un PC dar nici cele mai slabe, ca sa zic asa.INTREBARi: Le-ai luat recent?
Si daca da, te-ai informat in legatura cu piesele?

| DorinKta explică (pentru Zerathull):

Buna seara, nu nu am luat inca laptop-ul dar vreau sa ma gandesc bine inainte sa imi iau ceva in general. deci pe laptop cu performantele de mai sus +4 gb RAM merg jocuri gen GTA 4, DiRT, Fifa 13/12 Nfs?

1 răspuns: