| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu daca un cont de mail se dezactiveaza dupa un timp daca nu este folosit?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"dupa un timp" sigur, dar timpul depinde de serverul respectiv, gmail, yahoo etc. E vorba de cativa ani, si e foarte greu sa nu intrii in 5-10 ani pe un cont.

| anonim_4396 explică (pentru CM7YRE):

Pai de ex pe un email n am intrat de 9 ani, esti sigur ca se sterg?

| stop99 a răspuns:

Nu pot sa ti dau un raspuns exact. Am avut un cont de email (yahoo), pe care nu l am folosit o perioada indelungata, iar cand am vrut da intru pe el, imi spunea ca adresa nu exista, sau ceva de genul.