| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu de ce apare semnul exclamarii in dreptunghi rosu si scrie eroare! pe youtube cand dai clic pe unele canale, la unele apare asa, la altele apare sa te abonezi, dau funda la raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| Villan_Ek_1994 a răspuns:

Salut! Semnul exclamari apare din vina faptului ca: 1 Fie are prea multi Abonati si videoclipul poate fi vizualizat doar de Abonati ori fie ca acel Video a fost Sters. 2 Stim cu totii ca atunci când incarcam un vidoclip ne dorim cat mai mult Reting si Vizualizari iar pentru a le avea trebuie sa avem si abonati acesta este motivul pentru care trebuie sa te abonezi la ei. Dupa Abonare vei putea viziona videoclipul. Cu Drag Roibu Constantin