| RalucaAndreea a întrebat:

as vrea si eu niste programe de editat poze, de scris pe poze etc.
Cele mai multe si mai bune fundita +vot :*.

Răspuns Câştigător
| ℜëßëℓå a răspuns:

Pizap, Photoshop, PhotoMania, sau cel mai potrivit pentru ce cauti Phixr Photo Editor.

2 răspunsuri:
| SyncMasterSA300 a răspuns:

Sunt sigur ca ai auzit de Photoshop.
Pe pagina Adobe il downloadezi direct fara probleme dar veriune Demo.
Daca te incadrezi doar in editatul pozelor exista https://www.sumo.fm/#create

| ℜëßëℓå a răspuns:

Si apropo, am vazut in profilul tau ca esti membru junior si nu poti vota, dar poti da funda. big grin