| aBduLah a întrebat:

as vrea un link de download un bluetooth bun pentru pc, sa descarc niste poze de pe un telefon, funda happy

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Daca ai pc, iti trebuie un bluetooth gen stick care are driverul lui.

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare! Incearca aici http://fisierulmeu.ro/......-rar.html, daca nu merge cauta Bluesoleil in alta parte, daca iti trebuie doar ca sa descarci niste poze merge si o versiune trial. Succes!

| SuXxX a răspuns (pentru frikk):

Ce Dai Ma Chestii Expirate Non-Functionale?!

| frikk a răspuns (pentru SuXxX):

Ciocu mic sad si joc de gleznewinking uitate bine si ai sa observi ceva extrem de rar pe acel linkwinking eu doar dau nu BAG si in sac sad