| chindi2 a întrebat:

Astazi m-am confruntat cu o problema ciudata din partea Facebook-ul-ui. Mi-am facut un cont nou de facebook..pe langa cel care il aveam deja. Voiam sa-l sterg pe cel vechi si sa-l am doar pe cel nou. Insa..peste cateva ore de la crearea noului cont, Facebook-ul mi l-a dezactivat! Intrebarea este de ce?
De asemenea vreau sa imi recuperez contul dar nu stiu cum.
Am analizat sectiunea aceasta:https://www.facebook.com/help/contact/260749603972907
Insa nu stiu ce tip de fisier trebuie sa bag la "Actele tale". ce imagine trebuie sa fie acolo?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

In format jpg trebuie sa-ti pui o scanare /fotografie despre un act de identitate al tau (buletin, CI, pasaport etc, cu care te poti legitima).