| Bella456 a întrebat:

atunci cand pun o poza pe facebook, iar prietenii dau like imi apare ceva de genul :" lui X ii place postarea ta " nu fotografia, iar cand apas pe ea nu se vede niciun like? de ce? dau funda celui care ma ajuta! multumesc.

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, a mai raportat cineva aceasta problema astazi. Nu-i de la tine, este o eroare de la facebook, de la serverele lor. Sa asteptam pana maine, poate se rezolva, stai linistita like-urile se vor contoriza corect dupa ce vor repara aceasta eroare.

| Bella456 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Adica daca o pun acum, peste 3 zile sa spunem, apar like-urile? cum trebuie

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Bella456):

Salut, da, iti vor aparea like-urile contorizate corect.

| Bella456 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Multumesc mult!

| Bella456 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Am pus-o dar tot nu apar... esti sigur ca se va rezolva?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Bella456):

Salut, si eu am la o poza eroare asta straight face Cei de la fb sunt neseriosi cu serverele, trebuie sa le rezolve pana la ora.

| Bella456 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

O sa o rezolve macar? Salut

| Bella456 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Pana la urma, a mers la tine?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Bella456):

Salut, tot nici macar o imbunatatire, toata lumea se plange, aproape toti prietenii mei au problema asta straight face Am facut ticket si mi-au spus sa astept ca-i de la serverele lor.

| Bella456 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Si la poza de profil se poate intampla asta?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru Bella456):

La poza de profil nu mi s-a intamplat asta... ma enerveaza rau la alte poze.

| Bella456 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Ahaa deci la poza de profil nu se intamplalaughing) da stiu, si pe mine ma enerveaza nu pot sa pun nicio poza in care sa se vada like-urile... sad

12 răspunsuri:
| KatPetrova a răspuns:

O problema la retea, peste 2-3 zile va fi ok