| andreeada a întrebat:

Aveti idee cum as putea afla informati despre o persoana in afara de cautat pe google deoarece am cautat. Stiu numele persoanei si este de origine englez.Ma puteti ajuta cu ceva indicati?

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Daca nu e celebru nu prea o sa poti, decat daca are facebook/twitter/myspace/hi5. nu cred ca exista site-uri cu informatii despre persoane ne-celebre, din motive de intimitate.

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Exagerezi cu google! crezi ca stie cati dinti ai tu in gura?

| andreeada explică:

Am cautat facebook si stiu sigur ca are dar nu stiu cum s-a inregistrat am cautat toate combinatiile cu numele sau

| Mara_1046 a răspuns:

Incearca Facebook (des folosit de englezi), Hi5 sau alte retele de socializare.

| danielb a răspuns:

Cauta pe facebook