| onlyagirl a întrebat:

Hey! aveti cumva vreo idee de cum as putea sa localizez un verisor avand in vedere ca nu mai stiu absolut nimic de el de 15 ani? :-s ii stiu doar numele,anul nasterii si cam atat sad am cautat pe facebook,si oricat de nebunesc ar parea am cerut cerere de prietenie acelor oameni, am cautat si pe google..nimic:-s ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rudele voastre nu stiu nimic? Presupun ca este major. Incearca cu anunturi la Mica publicitate sau pe site-urile de anunturi mai cunoscute. E posibil ca pe site-urile de socializare sa nu aiba cont.

| onlyagirl explică (pentru anonim_4396):

Parintii lui au divortat, el ramanand cu mama lui, care l-a indepartat si nu mai stim absolut nimic de el :-s

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyagirl):

Da, Steluta are oarecum dreptate. Daca poti sa o gasesti pe mama lui, ea ti-ar putea da unele date. Daca le stie si, mai ales, daca vrea. Pentru ca daca l-a indepartat, s-ar putea sa nu vrea sa-ti spuna nimic, indiferent ce stie.

| onlyagirl explică (pentru anonim_4396):

Nici de mama lui nu stiu nimic, au disparut definitiv.nu mai stim nimic de eisad

| anonim_4396 a răspuns (pentru onlyagirl):

Scrie pe la anunturi in OLX, persoane pierdute.
Poti sa incerci si la Evidenta populatiei, unde s-a nascut, dar nu sint prea receptivi si nu sint sanse mari.

8 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Mergi la "Găsește-mi familia".

| marlboroYkent a răspuns:

Salut prietene pentru o suma de bani la intelegere iti gasesc eu verisorul prima parte mi-o dai la intelegere si ultima parte cand iti dau detalii exacte despre persoana respectiva, adresa, nr de telefon... poze. Suma nu e mare daca esti de acord lasa-mi un mesaj Bafta!

| Stelutza1990 a răspuns (pentru marlboroYkent):

Si tu crezi ca ti-ai gasit in fata asta o fraiera?

| Stelutza1990 a răspuns (pentru marlboroYkent):

Ceau, draga.
Daca vrei sa il gasesti pe varul tau, trebuie sa discuti cu mama lui.

Sa iti spuna exact cum anume l-a indepartat : L-a dat afara din casa? l-a dat in grija altei rude, sau cum?
Baza noastra de date statistice este ca nimica, si trebuie sa mergi pe fir.
Cel mai bine mergi pe informatii de la mama-sa, sau de la cele mai apropiate rude.

Te-am tzucat, si sper sa reusesti, ca nu este usor.