| InGERfaraNOr a întrebat:

Buna TPU.Azi, la scoala am vrut sa trimit de pe telefon o melodie unui prieten.10 minute intruna a aratat Se conecteaza cu aparatul.Am incercat de inca 2 ori sa trimit si la fel.Am incercat sa trimit o poza, la fel. L-am stins si cand sa il aprind mi-a aparut pe ecran NOKIA apoi s-a stins imaginea, sa aprins, s-a stins la loc, sa aprins din nou si s-a stins iarasi. Ce are telefonul si ce ii pot face sa mearga. Poate ajuta : telefonul este Nokia Xpress Muzic 3. FUNDAA!

1 răspuns:
| Chhrisu a răspuns:

Pai in primul rand cred ca telefonul prietenului tau era mai performant si telu tau cred ca avea bluetooth-ul mai vechi cea ce e cam nasol asa mi s-a intamplat si mie care am un tel android iar tata are un Nokia si telefonul lui nu mi la gasit pe al meu. Oricum sa stii ca bluetooth consuma mult din baterie deci e posibil ca tu sa nu iti fi dat seama si sa se fi dus bateria.incarca-l si daca nici asa nu merge scoate-i bateria 0 jum de ora si inspecteaz-o.