| ElenaZamfir a întrebat:

Cand bagam CD-ul ca sa vad niste poze imi aparea o eticheta pe care dadeam click ca sa le vad, nu trebuia sa intru in My Computer. Ce trebuie sa fac, sa bifez ca sa imi apara din nou acea eticheta. Sper ca m-ati inteles. Repet, VREAU SA IMI APARA din nou acea eticheta! Multumesc.

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ce Windows ai?

| maddoximilian a răspuns:

Dai click dreapta pe dwd/cd atunci ca nu este bagat nimic in el. Apoi dai properties apoi selectezi Costumize lasi pe "general items" si bifezi also apply this template to all... big grin.sal

| ElenaZamfir explică (pentru maddoximilian):

Am intrat la My Computer, click dreapta pe DVD, dar nu am gasit ce ai spus, adica "general items". Te rog, sa fii mai exact. Am un windows 95. Multumesc.

| maddoximilian a răspuns (pentru ElenaZamfir):

Am inteles. asta merge la xp /windows7, 8 la 95 nu stiu cum se lucreaza dar poti sa dai click dreapta tot la cd/dwd si sa iti dai seama ca de acolo este big grin