| Berghean_Danut_1989 a întrebat:

cand eram pe Skype a inceput ca dintr-o data sa imi bazaie microfonul, dar sa imi bazaie infernal, nu putin. Dupa ceva timp, a inceput ca si cand vreau sa aud ceva la casti aud un fel de bazait, si asa e si cand dau pe boxe, adu un fel de bazait, ce pot face?

1 răspuns:
| halogen001 a răspuns:

Poate s-a rupt un fir (evident ca nu se vede la suprafata) Poti incerca alte casti sau sa incerci castile la alt calculator sa vezi daca e de la casti.