| S3bytzuu a întrebat:

am si eu o problema imi bazaie microfonul + ca mai aud asa un bazait si in casti, am incercat sa schimb castile dar tot asa cred ca e ceva din setari sau, plss

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu e de la setari din windows!
1. Vezi sa ai impamantare la priza in care ai conectat pc-ul. Daca nu ai, schimba priza.
2. Verifica cablurile de la microfon, boxe ...sa nu dea la masa vreunul.
3.Castile sa nu fie foarte aproape de boxe de altfel si telefoanele sa nu stea in apropierea boxelor, castilor.