| ionut12iancu a întrebat:

care dintre urmatoarele placii video e mai buna pentru gaming (doar cele trei) Palit GeForce GTX 750 Ti StormX Dual sau MSI GeForce GTX 750 Ti GAMING Twin Frozr IV OC sau Placa video Gigabyte GeForce GTX 660Ti (OC Version)?

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Mai pui 50 lei si iti cumperi RX 460 care e mai performanta ca placile alea...

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Nimeni10 a răspuns:

GTX 660 ti, dar totusi de ce nu cumperi un RX 460 sau un GTX 950?

| Alexul99 a răspuns:

Iti recomand msi 750, inca face fata si la jocurile mai noi, nu te lua dupa desteptul care a zis ca nu iti merg, iti merge mai orice, bine, nu cu setari maxime dar e o placa ieftina si inca buna

Răspuns utilizator avertizat