| lpavel a răspuns:

Sa nu te puna dracu sa arunci banii pe ragaliile astea!
Astea sunt numai pentru net si filme!
Daca nu ai bani mai multi cu banii astia cumperi un calculator(unitate) de 3 ori mai bun decat laptop-urile astea!
Asta e parerea mea faci cum vrei! Bafta!

| costeaboy explică (pentru lpavel):

Stiu,dar nu mie mil cumpar, lui mama.ea e peste hotare si ii trebuie laptop.

| lpavel a răspuns (pentru costeaboy):

Atunci nu conteaza, oricare este bun, la rezistenta rezista oricare...

| SameStar a răspuns:

Ti-as recomanda Asus
http://bit.ly/1AGnrm3

| costeaboy explică (pentru SameStar):

DA,ASUS SUNT BUNE, dar modelul care mi l-ai aratat tu este pe platforma amd, si e cam rau ca se incalzesc tare laptoputile pe platforma amd.

| SameStar a răspuns (pentru costeaboy):

Http://bit.ly/1x9IeY2 uite cu Intel