| xPanth3r a întrebat:

Buna TPU care ma ajuta si pe mine cu ceva va rog frumos? !

as vrea o versiune de windows 7 (in afara de Starter) si fara SP1

ms anticipat! inca o data

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Omule! Aici nu te va ajuta nimeni. Este ilegal!

| K0sti a răspuns:

Ce sa faci cu el fara sp1, gogule? Sa nu-ti mearga programe si altele? Aia or fi scos sp1 de prosti...
Unii nici pe net nu ati invatat sa cautati, se pare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se mai vinde pe piata win 7, acum doar win 10 nimic de ascuns
nu ai de ce sa te temi
M$ au grija de intimitatea tawinking

| uninvited66 a răspuns:

Windows 7 Ultimate e bun?

| xPanth3r explică:

Da dar as vrea si link de download, daca imi dai link de download primesti FUNDA + VOT

| castorupericulos a răspuns:

Foloseste windows 7 ultimate sau professional, ruleaza super binewinking
FUNDA?

| xPanth3r explică (pentru castorupericulos):

Da dar as vrea si link de download, daca imi dai link de download primesti FUNDA + VOT
RASPUNDE