| DeyCj a întrebat:

Salut.
Cum aş putea extrage o versiune inferioară de Windows 7/Vista dintr-un Kit de Windows 7/Vista ultimate?
De exemplu Windows 7 starter sau profesional.
Mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| iulyan a răspuns:

Pai daca gasesti pe net Windows 7/Vista ultimate care nu este OEM (deci sa stii) ar trebui sa-ti apara un meniu din care selectezi ce versiune sa fie.Starter nu poate fi selectat deoarece este numai un exemplu pentru versiunea RTM (adica cea lansata)happy

1 răspuns:
| DeyCj explică:

Mersi iulyan dar revin cu mai multe detalii.Eu vreau să extrag o vresiune inferioară sub forma de ISO pe care s-o butez într-o maşină virtuală.