| G4me0ver a întrebat:

Care ma poate ajuta sa fac port forwarding la un modem Hg655b pentru un server de metin2?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Aii, acum stiu routerul. Dar e slabut, daca vrei te ajut diseara

| G4me0ver explică (pentru sltlp):

Multumesc mult!
Nu stiam ce sa mai fac, deoarece imi tot dadea eroare de conectare la server(la metin2) - si sigur asta se intampla din cauza faptului ca nu am facut port forwarding bine. Daca nu te deranjez prea mult, ai putea folosi team viewer sa-mi explici(ar fi mult mai usor)? Id-ul meu este game. over_1996@yahoo.com
Multumesc!

1 răspuns: