| MaxiEcho a întrebat:

Care porgramm de Benchmark arata mai exact?
La mine la quadrant imi iese 9000 si la Antutu 18500!
La alte dispozitive la Quadrant le iese 6000 si la Antutu peste 21000, de ce?
N-ar trebui ca daca iese mai mult la quadrant sa iasa si mai mult la Antutu!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Antutu testeaza overall adica in totalitatewinking si antutu este folosit de cei ce testeaza telefoanele, este un fel de benchmark universal, cu acel benchmark compari 2 telefoane cel mai binewinking

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Antutu benckhmark e folosit de cei care testează telefoane, deci tind să cred că acela este corect.