| BB4Eva a întrebat:

Bună, TPU! Ce ați alege dintre o folie pe spate și o husă de silicon? Mă gândesc că husa ar putea lua vopseaua de pe margini după un timp, dar folia pe spate nu protejează marginile deloc.

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Eu, personal, am doar o husa de silicon, insa am vazut la cineva ca avea folie pe spate plus husa si il proteja foarte bine. Eu raman la husa din silicon, e foarte practica si protejeaza telefonul si marginile acestuia. Depinde si de cat de atent esti tu cu el! Bafta!

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Eu as recomanda o husa stil carte. ca sa acopere ambele suprafete. pe display o folie de sticla

| litere123 a răspuns:

Husa de telefon
Dar in special este buna si folia