| HalloweenSamy a întrebat:

Buna TPU... Ce parere aveti de quicmobile.ro? Si-a comandat cineva ceva de-acolo? Cum a venit produsul. Ati fost multumiti?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E un magazin asa si asa. Nu exceleaza la servicii(garantie in special, deoarece is cam neseriosi in unele cazuri). Insa produsele vin noi, desigur, sigilate.

| HalloweenSamy explică (pentru sltlp):

Deci nu merita sa imi iau telefon de acolo?

| sltlp a răspuns (pentru HalloweenSamy):

Cum crezi. Eu doar am spus ce am mai vazut la alte persoane. Ideea e ca orice magazin iti va livra produsul. Diferenta aia de pret de la un magazin mai putin cunoscut la unul popular gen http://bit.ly/1JYi58H se duce in servicii, inclusiv seriozitatea celor de la garantie. ps: am citit recent http://www.nwradu.ro/......-de-uzura/ de asta am dubii cu quickmobile.

| stefanvladvlad a răspuns:

Nu mi-am comandat
eu comand de pe astea mai recunoscute

| HalloweenSamy explică (pentru stefanvladvlad):

Nu ma intereseaza daca nu ti-ai comandat. Citeste intrebarea mai bine inainte sa raspunzi

| Si_Atat_Stefan_1979 a răspuns:

Da am cumparat de le ei si sunt foarte multumt