Întrebare recomandată | Angeliquex3 a întrebat:

ce pot sa fac sa am profilul de facebook pe privat? adica sa imi vad doar eu si prietenii mei poze, postari, etc?
Multumesc ofer funda! happy

Răspuns Câştigător
| Ann17 a răspuns:

In dreapta sus este langa"home" o liniuta si scrie "privacy settings" dai acolo si iti scrie mai multe variante" sa vezi doar tu pozele, postarile, sa vada toti prieteni tai inclusiv tu sau sa vada doar prieteni favoriti"
Funditahappy

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Intri pe cont,dai click pe poza de profil,apoi pe editează,iar aici îți alegi opțiunea dorită,ori personalizat, ori doar prietenii, deci nu public, apoi click pe"editare terminată", și cam asta e tot.