| Acadeeeaa a întrebat:

Cum imi fac profilul de facebook privat? straight facestraight face Urgent va rog!
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Te duci in stanga unde este acea sageata in jos, langa profil, acolo dai Setari confidentialitate si de acolo setezi ca profilul tau sa fie vazut doar de prieteni.

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Dai în setările contului şi apoi cont privat. Baftă!

| Chris88 a răspuns:

Ai in dreapta sus, langa nume, Home si o sageata in jos. Click pe ea, apoi Privacy Settings, bifezi Custom si la Make this visible to alegi Only Me.

| JustDream23 a răspuns:

Dai la setari de confidentialitate---> si acolo iti apare sa poata vedea profilul tau prieteni prietenilor, prieteni si personalizat. Daca sai unde scrie prieteni doar prieteni care ii ai in lista o sa-ti poata vedea profilul. Succes! Have a nice day!