| sabin75345465767 a întrebat:

Ce sa imi cumpar? Un HTC one M8 sau acest pc http://www.altex.ro/......la-alegere

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu ai pc/laptop deloc? Nu iti lua telefonul daca nu detii una dintre astea. Una e sa ai telefon, alta e sa ai un pc. Poti face lucruri diferite pe ele.

| sabin75345465767 explică (pentru Jipa95):

Am un laptop destul de bun.

| Jipa95 a răspuns (pentru sabin75345465767):

Ok si pc-ul acela la 2000 lei este ok, ruleaza foarte multe jocuri. Dar daca nu prea esti pasionat in a te juca ultimele titluri aparute, chiar nu ai de ce sa ti-l cuperi. I-ati telefonul atunci happy

| sabin75345465767 explică (pentru Jipa95):

Sunt pasionat de gaming.Dar laptop-ul meu nu poate rula jocuri gen Watch Dogs, Assassin's creed etc.

| Jipa95 a răspuns (pentru sabin75345465767):

Pai? Atunci gandeste-te bine. Cu telefonul vrbesti, faci poze, asculti muzica. Si cu un pc tot astea le poti face dar macar nu te plictiseste repede happy Eu daca as fi fost in locul tau, nu mai stateam pe ganduri, luam pc-ul direct.

| sabin75345465767 explică (pentru Jipa95):

Dar acest pc ar putea rula watch dogs? Macar cu optiuni grafice medii.

| Jipa95 a răspuns (pentru sabin75345465767):

Depinde si ce monitor ai, dar da poti rula WD lejer la rezolutie HD, optiunile grafice pe medium in 35-40 fps.
https://www.youtube.com/watch?v=ngEVJeTqjUw

| RaduTN a răspuns:

Amandouă device-uri sunt pentru gaming.Depinde acuma de preferinţele tale.

| Treistariustar a răspuns:

Pc normal ca e mai bun cu un telefon nu ai ce face http://bit.ly/1xtH0sX