| ashley26pink a întrebat:

TPU! Ce setare trebuie sa fac pe Facebook, si cum, ca sa nu mai primesc deloc e-mailuri cu cereri de la jocuri?

1 răspuns:
| AnnaAnnne a răspuns:

Of. Nu prea mai stiu ce. Am facuta eu. Am dat acolo sus la notificari si ori am apasat pe acea notificare ori mi. A aparut un "x" in stanga ca mi. A aparut mesajul daca mai vreau sa primesc mesaje de la ceasta aplicatie? Sau ceva de genul asta unde am dat "Nu"happy Incearca si tu ca o sa gasestihappy