| DinamoPCH a întrebat:

Cumoaste cineva vreo setare, astfel incat daca e activata sa nu mai primesc cereri de jocuri si sa nu-mi mai posteze nimeni din lista pe cronologie? (pentru facebook)

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Lista ta de Cronologie este doar a ta si tu poti dezactiva notificarile cu click pe rotita, cu setarile contului, apoi setari de notificare si alegi acolo ce te intereseaza. Nu este greu si succes,

| DinamoPCH explică (pentru MeConstantine):

Multumesc frumos! O zi buna!

3 răspunsuri:
| Marya16c a răspuns:

Pai cand primesti cerere la un joc dai click pe ea si vezi k in dreptu ei trebuie sa scrie ceva de genu : blocheza. sper ca te-am ajutat.