| killerspike95 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati ca perfomanta? Samsung s2 sau iphone 4 care sunt mai bune? dau fund big grin

Răspuns Câştigător
| Goooogle a răspuns:

Acum este moda cu Iphone dar sincer tot Samsung-ul este mai bun dupa parerea mea.Am in clasa 2 baieti cu s2 si vreo 3 cu iphone 4, le-am testat pe amandoua(jocuri, filme, web...), s2-ul mi s-a parut mult mai bun.

6 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Iphone 4!

Răspuns utilizator avertizat
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Cel mai bun e Samsung, dar Iphone e baza.
Pe curând!

| JASMYNA88 a răspuns:

Sincer, eu as opta pentru Samsung pentru aplicatii si etc pentru ca gasesti multe si free, pentru iphone vei gasi doar pe itunes si unele trebuie sa le platesti, sa iti faci cont unde va trebui sa bagi nr de card, etc. adica Apple are produse ale lor. daca iti faci jailbreak e ok. Samsung e mai prost el ca si telefon, adica se blocheaza, e foarte sensibil, daca l-ai scapat pe jos poti sa il uiti si etc. acum depinde. eu zic sa cauti p youtube review-uri la ambele sa vezi, sau cauta s2 vs iphone 4.

| Al3xAnDrU66 a răspuns:

Samsung s2 e mai performant comparale si tu: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=3275

| baloghabigail a răspuns:

Iphone 4