| Vi1rus a întrebat:

ce windows imi recomandat pentru acest pc "Dell inspiron 3520" Am pus win 7 x32 si abia se tirie. nu pot intra in nimic... funda

9 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu ne-ai putea spune ce memorie ram, ce procesor, placa video ai pe acel laptop?

| Vi1rus explică (pentru Jipa95):

Ceea ce tin minte este 2. 40ghz

| horia2012 a răspuns:

Instalaza programul asta gratuit:
https://www.piriform.com/speccy/download
il deschizi, dureaza putin pana citeste toate informatiile despre laptop.
Selectezi din stanga -motherboard-si dreapta scrii ce iti apare acolo.
Asa faci cu : memory, cpu, graphics.
Le scrii aici.

| Vi1rus explică (pentru valentin75):

Nu am inteles nimic

| valentin75 a răspuns (pentru Vi1rus):

Te poti uita pe acel link-uri, da-mi un link cu laptopul! Sa ma uit si eu la configuratie, sa nu mai caut pe net! Bafta!

| Vi1rus explică (pentru valentin75):

Ameu e mai vechi si nu gasesc pe net date despre el

| Vi1rus explică (pentru valentin75):

Processor Type Intel® Core™ i3 Processor Speed 2. 40GHz Hard drive size 500GBInstalled RAM 2 GB Operating system. cam asa

| sLy007 a răspuns:

Poate nu-i original windows-u sau mai bine puneti w XP big grin