| HuNNt3r a întrebat:

Cine cunoaste vreo metoda mai simpla de editat extensiile ".apk"
de la systemul Android, sau vreun program de compilare.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Extensiile nu se editeaza?
Compilarea o realizezi cu android sdk sau eclipse. Am impresia ca tu vrei sa spui altceva si nu stii cum sa te exprimi thinking

2 răspunsuri:
| HuNNt3r explică:

De exemplu: flappyBird.apk
Il copii in pc il dezarhivez editez din el un fisier sau o poza si vreau sa il fac inapoi.apk. Cum pot face acest lucru?

| sltlp a răspuns (pentru HuNNt3r):

De abia acum am vazut ca ai raspuns. Tu trebuie sa instalezi Java JDK(vezi ca e nevoie sa adaugi PATH in windows). Apoi, cauta apktool si un tutorialwinking. Pentru editat, la flappybird, foloseste photoshop.