| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

Buna TPU... cine imi poate face un pc build de gaming in bugetul 30mil cu placa asta video http://www.pcgarage.ro/......5-192-bit/
si un i5 skylake... vreau sa cumpar piesele pe rand pentru ca nu dispun de toti banii o data...btw scuze daca am gresit categoria

8 răspunsuri:
| Bidenci_Sorin_1993 explică:

Btw. ce parere aveti despre acest build?
e compatibil?
isi merita bani? pentru ca prietenul meu imi tot spune ca nu are rost sa imi iau gtx 1060 :/

| CPAElites a răspuns (pentru Bidenci_Sorin_1993):

90% din reducerile de Black friday sunt fake.
Au inceput deja sa creasca preturile...

| Ghimpekyle a răspuns:

Poftim :) gta-ul o sa iti mearga in 100-150 fps pe medium iar cs:go-ul in 150-200 pe low-medium. funda pls---->http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2055406/

| Mihai1810 a răspuns (pentru Ghimpekyle):

O sa mearga la 300 fps-uri mai ales fara sursa. Are alimentare solara sau ce? Si 4gb ram? Serios? Si un telefon are mai mult.

| CPAElites a răspuns (pentru Ghimpekyle):

Esti prost rau!
Cum dracu sa pui Procesor pe socket 1151 pe placa de baza 1150? Esti retardat?
Unde e sursa?

| CPAElites a răspuns (pentru Ghimpekyle):

Strange banii si cumpara-le pe toate deodata!
O sa coste ~2900 lei.

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru Ghimpekyle):

1 nu are sursa 2 e cam trist ce ai facut tu pe-acolo rolling on the floor)))

| Bidenci_Sorin_1993 explică (pentru CPAElites):

O sa il iau de black friday. si nu e neaparat sa aiba 1060 ala da sa fie pana-n 30--31 mil