| anonim_4396 a întrebat:

cine se pricepe puțin la programare sa ma ajute cu o mica problema, deci am încetat sa învăț puțin C# și sa ma joc puțin cu Unity, însă nu îmi merge sa mișc obiectul cu săgețile, am făcut după YouTube, exact ca ei tutoriatul dar nu merge, nu îmi da nici o eroare in unity/vizual Studio doar ca efectiv nu merge sa îl mișc, dau pe play și nimic, ma poate ajuta cineva? Ma puteți contacta in privat sa va voi da adresa de mail/Facebook pentru a discuta, va rog mult

5 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Ar ajuta daca arati exact ce ai facut si ce tutorial ai urmarit.

| anonim_4396 explică (pentru peperonies):

Am rezolvat, mersi oricum

| BIoody a răspuns:

Esti incepator, nu are rost sa stea cineva sa-ti explice, ar dura foarte mult sa-ti explic cum se fac scripturile c++ sau java-ul, sau floating objects si mai e si partea de build source, models etc cauta pe YT tutoriale explicative bftwinking

| suntserios a răspuns (pentru BIoody):

Si de ce i ai explica cum se fac scripturile C++ sai Java cand el intreaba cu totul altceva?

Răspuns utilizator avertizat