| d0areu a întrebat:

Cred ca tableta mea este virusata, merge foarte greu în ultima vreme și se blochează. Ce pot sa fac sa scot virușii?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Singurul lucru ar fi să revii la setările din fabrică.

| SkyPilot a răspuns:

Inainte de a face altceva, verifica daca nu ai un numar mare de taskuri uitate in background. Este o omisiune frecventa a utilizatorilor de tablete.

| Vladut2000L a răspuns:

Descarcati clean master si CM Security

| Mandeliu a răspuns:

Resetezi tableta.Cauta in setari ceva de gen "Resetare functii din fabrica". Daca nu gasesti asta cauta in jurul tabletei o mica gaura.O data ce o gasesti baga o scobitoare acolo sau un ac in timp ce tableta e deschisa, ea se va reseta la functiile din fabrica.