| Bogdanys a întrebat:

Am si eu o problema de cateva zile internetul 3g de pe tabletă (am internet de la Rds si tableta este Samsung galaxy tab 3 ) merge foarte greu abia se misca. Semnalul este la maxim si tableta nu este virusata. Ce as putea sa facsa maresc viteza? Funda+ vot!

Răspuns Câştigător
| DimaIsTheBoss a răspuns:

Si eu am aceeasi tab k si tine.
Am avut ceva probleme asemanatoare si chiar daca crezi ca nu e virus s-ar putea sa fie
Incearca sa te conectezi la router de pe un alt dispozitiv iar daca pe celalalt gadget viteza e mai mare atunci iata ce sa faci:
Tot continutul multimedia ti-l copiezi undeva si dai resetare la tableta.
Eu asa am rezolvat
Sper ca te-am ajutat

| Bogdanys explică (pentru DimaIsTheBoss):

Daca ma conectez pe wifi cu tableta merge super, cu 3G merge greu

1 răspuns: