| nustiucumsaspun a întrebat:

Cum as putea face pe facebook ca sa fiu pentru o saptamana sau catva timp ca fara cont, adica sa nu ma gaseasca prietenii?

4 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Dai la Deconectare chat, jos sub chat, iar ei nu te vor mai vedea online!
Iar cand vrei sa reapari dai Porneste chatul
Funda?

| nustiucumsaspun explică (pentru SefaTa97):

Sa nu imi vada pozele, ca asta stiam.:p stiu ca pot da pe:doar eu sa le vad, dar am multe, multe si nu pot sa le dau intr-o zi pe toate!

| buffa a răspuns:

Este doar o modalitate sa te deconectezi de la chat! alt ceva nu stiu cu parere de rau

| Dawniix a răspuns:

Blocheza-llaughing