| Creata3458 a întrebat:

Cum curat si eu virusii din calculator? ...am folosit o aplicatie care imi arata cati virusi am etc.
Si crie asa :
Adware Tracking cookie [ 347items found]
PUP. bProtector[ 6 items found]
Malware.Sality[26 items found]
Disabled.SecurityCenter option[3 items found]
Trojan.Agent/Gen-cdesc[LordPE][1 items found]
Va rog ajutati-ma!
Dau FUNDA celui mai bun raspuns!
Va multumesc anticipat :* happy puppy dog eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Recomand să-ți iei antivirusul ESET NOD 32 Smart Security, mi se pare foarte bun. Scanezi, îți listează virușii ( daca ai ) iar apoi îi cureți. Succes!

| raluka66 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa ai un antivirus (nu stiu cat costa dar kaspersky e cel mai bun). Asta ar trebui sa te ajute mult daca ce ai scris acolo e adevarat. Dupa parerea mea ai ceva virusi.