| lalalapsfedr a întrebat:

Bună TPU, cum pot face cand postez pe un grup pe facebook, sa nu arate tuturor prietenilor postarea, precizez ca nu sunt administratorul grupului! Dau funda

3 răspunsuri:
| lalalapsfedr explică:

Adică să o vada doar cei ce sunt in grup, si nu prietenii mei.

| raluka66 a răspuns (pentru lalalapsfedr):

Daca grupul e "closed" sau "secret" atunci doar cei din grup pot vedea. De asemenea inainte de a posta ceva poti da pe butonul "custom" si alegi cu cine vrei sa imparti postarea sau cu cine nu vrei sa o faci. Funda?

| lalalapsfedr explică (pentru raluka66):

Unde e butonul costum?