| surpriza a întrebat:

Buna TPU:* Cum pot sa fac sa scot de la ignore de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| guzanu92 a răspuns:

Acceseaza acest link: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy
Jos, ultima optiune e "Blocked People and Apps", in dreapta apasa pe "Manage Blocking". Iti va aparea lista persoanelor blocate, pe care poti sa le si deblochezi.
Sper ca te-am ajutat ^^

2 răspunsuri:
| IngeriiSuntCool a răspuns:

Pai dai pe facebook, la bara care arata in jos. la setari de confidentialitate : jos de tot scrie Blocked People and Apps apesi la manage blocking si acolo scrie blocheaza utilizatori acolo ai numele si in paranteza deblocheaza (dai pe deblocheaza) si gata

| IngeriiSuntCool a răspuns:

Pai la setari de confidentialitate, apoi jos de tot scrie Blocked People and Apps dai pe manage blocking
Apoi blocheaza utilizatori si vezi ce nume de facebook ao blocat apoi dai pe deblocheaza din paranteza si gata. Fundapuppy dog eyes?