| Luci88 a întrebat:

Cum pot sa imi dea like la poze pe facebook si cei care nu ii am la prieteni? am dat sa am profilu Public, la fiecare poza am dat sa fie Publica! si tot numai prietenii imi pot da like la poza! trebuie sa mai umblu in setari ceva?

funda x Va Multumesc!

4 răspunsuri:
| Curiouslly a răspuns:

Nu trebuie sa umbli in setari deoarece orice ai face pe facebook se da like numai la prieteni si degeaba daca o faci publica pentru ca daca sunt publice cei pe care nu ii ai la prieteni le pot vedea fara sa dea nici un like.

| Luci88 explică (pentru Curiouslly):

Aoleo, daca nu stii de ce te agiti asa tare? chiar astazi am gasit, si e foarte simplu! daca vrei si tu zi-mi intr-un mesaj!

| 00SweetTweety00 a răspuns (pentru Luci88):

Hey puppy dog eyes vreau si euu rolling on the floor va rog love struck

| Curiouslly a răspuns:

Nu poti face nimic in legatura cu asta deoarece nu poate nimeni sa dea like la cei ce nu sunt prieteni. Degeaba le faci publice pentru ca tu nu faci nimic altceva decat sa le vada toti dar fara sa-ti dea nici un like