| lucian99 a întrebat:

Cum pot sa pun o parola care sa ma asigure impotriva hackerilor care vor sami reseteze parola? Ceva asemanatoare cu cea de la BIOS dar care nu se schimba asa usor! Funda

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Orice ai face sa nu pui chestii personale in parola. Asta e singura posibilitate sa iti ghiceasca cineva parola. Cea mai sigura parola contine niste litere si cifre fara nicio semnificatie.

| Lolo101 a răspuns:

Cea mai sigura parola mereu pe care nimeni niciodata nu ti-o v-a,, sparge,, este una care contine:litere mari si mici, numere, numele tau/numele cantaretului/cantaretei tale favorite, data ta de nastere etc, adica intr-un cuvant :CHESTII PERSONALE daca te-am ajutat... Funda