| Any1900 a întrebat:

Cum pot sterge Delta Search din Firefox? Am incercat in diferite moduri, am cautat la extensiile Firefox sa o sterg dar nu am gasit-o, am cautat sa o sterg din control panel, dar nici acolo nu e de gasit. Eu nu vreau sa pun o noua pagina de pornire pentru ca am google ca pagina de pornire, dar cand deschid un tab nou, imi apare minunatia asta.

Răspuns Câştigător
| andrei690 a răspuns:

Buna! Asta e o chestie care se "baga " prin registrii windows-ului si foarte putin probabil sa faci ceva din setari. Incearca sa instalezi ccleaner si sa cureti computerul

| Any1900 explică (pentru andrei690):

Multumesc, mi-a fost de ajutor.

1 răspuns: