| Idkidk a întrebat:

Cum pot sterge toate urmaririle mele de pe Instagram? Urmaresc cam 5000 de persoane si vreau sa mai reduc din ele, eventual sa le sterg pe toate. Cum as putea sa fac asta fara sa sterg pe fiecare in parte?

Răspuns Câştigător
| SEMIHA a răspuns:

Din păcate, nu există vreo opțiune de selectare la modul general, atunci când vrei să dai unfollow. Adică nu poți să îi ștergi pe toți odată, deși ar fi treaba mult mai ușoară. Unul câte unul, tu ești cea care selectează. Așteptăm totuși să vedem ce ne mai rezervă Instagramul pe viitor. Poate că vor introduce și opțiunea aceasta cândva.

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu poți, trebuie sa dai unfollow la fiecare

| Beea012 a răspuns:

Nu poți să faci asta. Așa cum ai stat să le dai follow, exact așa va trebui să le dai și unfollow laughing dacă tot vrei să le ștergi pe toate, fă-ți unul nou (dar în acest fel o să îți pierzi urmăritorii).
Sfatul meu este să te înarmezi cu multă răbdare și să îi iei pe fiecare în parte ( pe unii sunt sigură că îi Cunoști și nu vei vrea să le dai unfollow).