| celmaitarenume a întrebat:

Urmaresc foarte multe persoane pe Instagram, vreo 5000. E vreo aplicatie ceva cu care sa le dau la toti de-odata unfollow? Mi-ar lua foarte mult sa ma dezabonez de l fiecare pe rand

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Cred ca e un site in care adresezi intrebari la care n-ai gasit solutie, si astepti raspuns de la cei ce cunosc solutia. Ironic poti fi cu muma`ta acasa happy Ca vad ca ai chef mare. Poate ai si noroc la fel de mare.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există din păcate. Și eu urmăream 100 de persoane și l-am șters fiecare în parte până am ajuns la 50.
Nu ai ce să faci, decât să tot ștergi la ei câteva ore până scapi de ei.

| elcosmin a răspuns:

Hai sa ne laudam

| elcosmin a răspuns:

Nu vrei si o aplicatie care sa ti mestece mâncarea?

| Sonia822 a răspuns (pentru elcosmin):

Cred ca e un site in care adresezi intrebari la care n-ai gasit solutie, si astepti raspuns de la cei ce cunosc solutia. Ironic poti fi cu muma`ta acasa happy Ca vad ca ai chef mare. Poate ai si noroc la fel de mare.

| Adelina28482 a răspuns:

Bună
Am căutat și eu odată, și nu am găsit.
Pot să-ți dau un sfat. Dacă vrei totuși să îi ștergi singură, șterge 100 apoi așteaptă 10 minunte și din nou.Nu încerca să-i ștergi pe toți odată că te va bloca pe câteva zile.