| Carmy21 a întrebat:

Cum scap de acel bing? imi apare si in loc de google, si daca deschid alta fila.

8 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Daţi clic pe meniul Chrome(sunt 3 linii) din bara de instrumente a browserului.
Selectaţi Setări.
În secţiunea „Căutare", selectaţi din meniu motorul de căutare pe care doriţi să-l utilizaţi. Dacă motorul de căutare pe care doriţi să-l utilizaţi nu apare în meniu, daţi clic pe Gestionaţi motoarele de căutare.
În caseta de dialog „Motoare de căutare" care apare, selectaţi din listă motorul de căutare pe care doriţi să îl utilizaţi.
Faceţi clic pe butonul Setaţi ca prestabilit care apare în rând.

| Carmy21 explică (pentru Grimmjow69):

Sunt pe mozilla.

| Carmy21 explică (pentru Grimmjow69):

Nu la motorul de cautare, la ala am google doar cand dau pe alta fila am bing. cum fac?

| 8mariastar a răspuns:

Sa dezinstalezi un program sau sa instalezi din nou browserul sau sa iti faci alt uer name cand intri in PC

| Rollin_Rollin_1988 a răspuns:

Buna Camy!
Raspund si eu si cred ca e cam tarziu.

Totusi e bine sa stii pe viitor!

Click pe "Setari", mergi mai jos pana la

"Persoane" acolo dai eliminare la la "1 Persoane"! Accepti, apoi deschide fila noua si ai sa vezi ca se deschide Google, nu Bing.

O zi frumoasa iti doresc! happy

Alte răspunsuri