| Manuelka a întrebat:

big hug
Am si eu o problema. sper sa ma ajutati.
Pe calculatorul meu e instalat pachetul Office 2007, iar pe laptop il am pe cel din 2003. Cum as putea sa deschid o prezentare PowePoint facuta in 2007 cu 2003-ul?
Help me!

Răspuns Câştigător
| MaNDwN a răspuns:

Da! doar ca va trebui sa deschizi powerpointu in 2007, dupa ce l-ai deschis cauti sus in stanga, unde sunt mai multe categorii, in categoriile alea cauti ´´save as´´. dai ´´save as´´ si o sa iti apara locul unde vrei sa il salvezi. cauti mai jos si vei gasi unde scrii numele. sub locul de scris numele ai scris powerpoint 2007 presentation, dai pe ala, si iti va aparea o lista lunga, dar tu va trebui sa selectezi PowerPoint 97-2003 presentation! Dupa ce ai selectat aia dai save si e gata. til va citi si powerpoin din office 2003winking sper sa te ajute.

| Manuelka explică (pentru MaNDwN):

Multumesc:*

| MaNDwN a răspuns (pentru Manuelka):

Cu placere! mersi si eu de funda! big grin

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nu conteaza ti se va deschide si in 2003

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Trimitel (mail, mess, PC-PC)si dai pe elhappy